Scroll to top
de en pl

MERCEDES-BENZ 280SL ELEKTRYK

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i modom światowego  rynku , Cars verde opracował unikatowy na skalę światową obecnego XXI wieku , Mercedesa-Benz Pagodę 280SL w pełni elektryczną.

Nasi inżynierowie zaprojektowali model który całkowicie jest odwracalny. Łączy w sobie to, co najlepsze w elegancji i inżynierii. W każdej chwili po małych przeróbkach można przywrócić i przystosować samochód do stanu pierwotnego takiego jak został wyprodukowany z silnikiem spalinowym , który możesz otrzymać wraz z zakupem samochodu elektrycznego .
Mercedes-Benz 280SL od dziesięcioleci urzeka wielbicieli.

Teraz Cars verde umożliwia rozkwit tej legendy w XXI wieku. Z dumą ogłaszamy w pełni elektryczną „Pagodę”, która przekształca tę ikonę w nowoczesny luksusowy samochód, zachowując jednocześnie swój ponadczasowy urok. Gotowy do stylizacji tak, jak marzyłeś.

Cars verde ogłasza, że pierwsze 280SL Electric są już gotowe.

Nasz samochód Pagoda 280sl elektryk na zewnątrz jak i w środku kabiny niczym nie będzie się różnił od klasycznej , za wyjątkiem braku układu wydechowego, drążkiem zmiany bigów,wskażnikami parametrów zegarów oraz dodatkowego niewidocznego gniazdka do ładowania. Tworząc Pagodę 280SL Electric, nie poszliśmy na żadne skróty ani kompromisy. Nasz zespół inżynierów zaprojektował unikalny elektryczny układ napędowy z jednym jak i dwoma silnikami , które zapewniają wyjątkową wydajność przy jednoczesnym zachowaniu masy i wyważenia w oryginalnej specyfikacji samochodu.

W Pagodzie 280sl elektryk będziesz mógł skonfigurować takie dodatki jak klimatyzacja, współczesne radio w stylu retro, stereo z zestawem głośno mówiącym i połączeniem ze smartfonem ,pasy bezpieczeństwa ,cup holdery, centralny zamek, oświetlenie ledowe, dodatkowe lusterko boczne, dodatkowe halogeny i wiele innych. Zasięg naszego Mercedes-benz Pagoda 280sl  elektryk to  ponad 300km

Jeżeli chcesz abyśmy dla Ciebie przygotowali samochód Twoich marzeń to my jesteśmy właśnie dla Ciebie.

Czekamy na Twoją decyzję o zakupie

Dzwon tel +48 607 900 260 lub pisz email: cars@verde.pl

Mówimy w języku polskim , angielskim , niemieckim i hiszpańskim

Dane techniczne

Silnik 2 x silnik elektryczny,gniazdo ładowania Type2,akumulatory 65kWh,zasięg ponad 300km
Pojemność silnika 2 silniki elektryczne
Moc  123KW ,250Nm.
Data produkcji 1969
Przebieg 0 km (after restauration)
Kolor db387 blue metallic
Skrzynia biegów Automat
Kolor tapicerki safran
Klimatyzacja możliwość montażu
Gwarancja 2 lata
Dodatki Do wyboru:Radio becker z zestawem głośnomówiącym, Podłokietnik, centralny zamek, automatyczna antena, klimatyzacja
Wspomaganie kierownicy, windshot, dodatkowe prawe lusterko, halogeny, cup holdery

Cena

Brutto 270000 Euro
Netto 270000 Euro