Scroll to top
de en pl

Dodatkowe wyposażenie i akcesoria

Auto może zostać doposażone w pasy bezpieczeństwa z napinaczem.

Auto może zostać doposażone w windshot, który powoduje powstanie strefy ciszy między przednią szybą, a siatką mocowaną za oparciami foteli oraz umożliwia jazdę z dużą prędkością bez mocnych zawirowań powietrza przy złożeniu dachu. Windshot jest w kolorze tapicerki.

Auto można doposażyć w podłokietnik w kolorze tapicerki. Dzięki niemu zyskujemy dodatkowy schowek, a komfort jazdy znacznie się zwiększa.

Auto można doposażyć w komplet skórzanych walizek (3 walizki różnej wielkości) dopasowanych do przestrzeni bagażnika Mercedesa W113. Kufry w kolorze tapicerki.

Możliwość wyposażenia auta w klimatyzację. Panel nawiewu montowany jest wewnątrz pojazdu pod deską rozdzielczą. Obszyty jest skórą w kolorze tapicerki. Układ klimatyzacji jest nowy, napełniony świeżym czynnikiem chłodzącym. Instalacja montowana jest w komorze silnika. W skład wchodzi panel klimatyzacji, parownik, sprężarka, chłodnica oraz przewody.

Możliwe jest doposażenie samochodu w zestaw kluczy narzędziowych, do którego dedykowany jest pokrowiec uszyty przez naszych tapicerów.

Możliwość zamontowania portu USB pod deską rozdzielczą lub w podłokietniku.

Możliwość zamontowania uchwytu na kubki w podłokietniku lub w konsoli centralnej pomiędzy fotelami.

6-cio biegowa, manualna skrzynia biegów.

Chromowany silnik

Możliwość zamontowania silnika elektrycznego o dużym zasięgu zamiast spalinowego

Oświetlenie ledowe zegarów i środka

Radio współczesne w stylu retro stereo z zestawem głośno mówiącym i połączeniem ze smartfonem

Automatycznie wysuwana antena

Centralny zamek

Halogeny

Podgrzewane siedzenia

Elektroniczny wtrysk paliwa bosch (sterowany elektronicznie, nieinwazyjnie i odwracalnie montowany, zastępując istniejący wtrysk starego typu)

Elektroniczny wtrysk paliwa to kompletny autonomiczny układ paliwowo-powietrzno-iskrowy sterowany elektronicznie, montowany bezinwazyjnie i odwracalnie. Konwersja systemu rozwiązuje problemy występujące w eksploatacji: wtrysk mechaniczny na bazie Boscha. Samochód z elektronicznym wtryskiem paliwa i stałą sondą Lambda w układzie wydechowym. CO na poziomie 0,01% i HC na poziomie 55 ppm przybliżają naszego klasyka do poziomu EURO 5, czyli współczesnych samochodów 2-3 letnich. Przejście na ten system znacząco poprawia pracę silnika. Wzrosła większa elastyczność i kultura pracy, a także znacznie lepsza reakcja na gaz poprzez zwiększenie momentu obrotowego i mocy silnika. zwiększony moment obrotowy i moc silnika Znacząco zmniejszone spalanie i emisja szkodliwych spalin

Na życzenie klientów możemy doposażyć samochód w inne dodatki.