Scroll to top
de en pl

Transport

Cars Verde zapewni transport wybranych aut na terenie całego świata. Doświadczenie i gwarancja wysokiej jakości usług to nie jedyne nasze atuty. Dysponujemy własnym samochodem z krytą lawetą, a nasi specjaliści są w stanie pomóc w każdej sytuacji, by jak najsprawniej przetransportować zabytkowy pojazd.

Nasi pracownicy znają języki obce, dlatego wszystkie dostawy mają odpowiednią oprawę na rynkach zagranicznych, a każda transakcja jest wcześniej dokładnie omówiona, zawsze w oparciu o obowiązujące normy prawne. Pomożemy nie tylko w dopełnieniu kwestii formalnych, ale również zapewnimy komfortowy transport aut oraz gwarancję terminu. Nasi kierowcy posiadają odpowiednie przeszkolenie i bogate doświadczenie na europejskich trasach. Dbają o przewóz samochodów od przygotowania do drogi do rozładunku.

W trosce o bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług, oferujemy naszym Klientom dobrze zabezpieczony transport auta krytą lawetą. W przypadku zakupu więcej niż jednego egzemplarza, samochody zostaną dostarczone zabudowaną przyczepą. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy w stanie przewieźć równocześnie wiele aut. Dbamy, aby przebieg wszystkich działań z tym związanych odbywał się profesjonalnie aż do dostarczenia pojazdów pod wskazany adres.

ZAPEWNIAMY:

  • solidny transport dowolnej liczby aut
  • niezawodną  komunikację z kierowcą oraz specjalistą od transportu i logistyki
  • dopracowaną spedycję
  • zaawansowaną logistykę o zasięgu międzynarodowym,
  • fachową pomoc
  • realną pomoc w przypadku pytań lub niejasności.

Realizujemy całokształt zadań związanych z frachtem morskim aut, w tym roll-on roll-off, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą troszczyć się o jakiekolwiek kwestie związane z transportem morskim swoich samochodów.

Oferujemy pełen pakiet usług związany ze zleconym nam transportem morskim samochodów. Organizujemy również transport dodatkowych części samochodowych. Dostarczymy auto do portu, sprawdzimy załadunek oraz będziemy monitorować drogę.

Wystawiamy dokumenty eksportowe niezbędne przy odprawach celnych. W razie potrzeby dodatkowego zabezpieczenia ładunku organizujemy ubezpieczenie transportowe przewożonych towarów.

Istnieje możliwość transportu auta drogą lotniczą. Jest to zdecydowanie najszybszy sposób transportu auta.

Trzymamy pieczę nad transportem od momentu załadunku aut w kontenerach w miejscu nadania, pilnujemy zgodności dokumentacji.