Scroll to top
de en pl

MERCEDES-BENZ 280SL

PRZYWRÓCENIE 6 GWIAZDEK !!!!!

 

Mercedesy – jesteśmy ich pasjonatami.  Jeżeli chcesz zainwestować w taki samochód to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Specjalizujemy się wyłącznie w tej marce dlatego też znamy każdą jego część. Wszystkie prace wykonujemy sami z najwyższą starannością , którą docenili klienci z całej Europy oraz świata. Renowacje wykonujemy we własnym warsztacie , który powstał z myślą o odnawianiu Mercedesów.

Sprzedajemy bez pośredników co jest gwarancja najniższej ceny a na  wykonanie udzielamy pełnej dwuletniej gwarancji. Wszystkie części jakich używamy są oryginalne  i zakupione w Mercedesie. W ten sposób tworzymy pojazdy zabytkowe o charakterze nowego samochodu. Aby podkreślić ich niezwykłą doskonałość, nadajemy tym uzupełnieniom znak jakości „6 gwiazdek”. W tym celu regularnie poddajemy nasze pojazdy po zakończeniu prac ocenie przez Classic Data, wiodącą organizację ekspercką zajmującą się samochodami zabytkowymi.

Równiez regularnie Classic Data przyznaje ocenę „Doskonałą” wszystkim prezentowanym pojazdom w oparciu o wyjątkową jakość i autentyczność renowacji. Łącznie z dodaniem, że nasze samochody zabytkowe to klasyki o „nowym charakterze”. Oznacza to, że nasze klasyczne samochody są w pełni przystosowane do codziennego użytku. Wiemy, że poszukując swojego wymarzonego klasyka, jednym z głównych kryteriów, poza odpowiednim stanem zachowania, jest ulubiona wersja kolorystyczna, czy wyposażenia. Dlatego pragniemy przedstawić wyjątkową ofertę maksymalnie spersonalizowanego modelu W113 280 SL „Pagoda” lub mercedes 190sl .

Samochód czeka na swojego nowego właściciela, któremu oferujemy możliwość indywidualizacji projektu wg własnych upodobań. Do kupującego będzie należał wybór kolorystyki nadwozia oraz wnętrza zgodnie z daten karte lub z palety kolorów Mercedes-Benz z epoki, oraz całkowity wybór dodatków i wyposażenia.
Cały proces renowacji będzie podlegał dokumentacji  oraz renowacji na światowym poziomie.
Rozpocznij przygodę ze swoim mercedesem i zgłoś się do nas już dziś!

Samochód jako projekt, możesz zakupić u nas lub odbierzemy Twojego klasyka ze wskazanego przez Ciebie miejsca, przed rozpoczęciem całego procesu renowacyjnego.
Podczas przeprowadzania procesu odnowy w każdym momencie będziesz miał dostęp do raportu z postępów z prac.
Po zakończeniu całego procesu samochód przejdzie szereg testów, abyś mógł się w pełni cieszyć swoją „nową” Gwiazdą.
Na koniec dostarczymy Twoje odrestaurowane, klasyczne auto we wskazane przez Ciebie miejsce wraz z całą dokumentacją.

Poczuj się jakbyś kompletował nowego mercedesa wprost z fabryki! Czas ukończenia projektu to około 6- 8 miesięcy.
Ponadto oferujemy;

– Dwuletnia pełna gwarancja – Rozwiązania transportowe szyte na miarę -Pomoc przy imporcie i rejestracji pojazdów – Dokumentacja fotograficzna renowacji . Certyfikat w klasie A1,stan idealny  CLASSIC DATA .

Czekamy na Twoją decyzję o zakupie

Dzwon tel +48 607 900 260 lub pisz email: cars@verde.pl

Mówimy w języku polskim , angielskim , niemieckim i hiszpańskim

Dane techniczne

Silnik 6-Cylinder
Pojemność silnika 2778 cm3
Moc 125 kW / 170 PS
Data produkcji 1969
Przebieg 0 km (after restauration)
Kolor Arabian grey 124
Skrzynia biegów Automat
Kolor tapicerki koniak
Klimatyzacja możliwość montażu
Gwarancja 2 lata
Dodatki Do wyboru:Radio becker, Hardtop w kolorze iwory, Podłokietnik,
windshot,walizki,dodatkowe prawe lusterko,halogeny, klimatyzacja

Cena

Brutto 199000Euro
Netto do negocjacji

Każdy samochód otrzymuje przywrócenie do standardu 100 punktowego w klasie A1 wraz z certyfikacją Classic Data Germany.