Scroll to top
de en pl

Workshop

Renowacja Mercedes W113 Pagoda Koszalin Mścice

Nasza misja to przywracanie blasku perełkom światowej motoryzacji!

Specjalista i Expert w Renowacji Mercedes W113 Pagoda oraz Jaguarów

Decydując się na zakup zabytkowego auta, musimy wiedzieć, że takie samochody często wymagają renowacji. Warto przed dokonaniem transakcji skontaktować się ze specjalistą w tym zakresie, który oceni stan blacharski, kompletność wyposażenia, sprawność zespołów mechanicznych.

Pamiętajmy też, że przy wyborze takiego auta nie możemy kierować się jedynie głosem naszego serca i gustem. Warto inwestować w samochody, które dają obietnicę wzrostu ich wartości w przyszłości, a także w takie marki, do których nadal dostaniemy części blacharskie, mechaniczne i galanterię.

Proces renowacji pojazdów zabytkowych jest dosyć żmudny i zajmuje sporo czasu. W naszym warsztacie przywracamy niepowtarzalny blask zabytkowych samochodów. Specjalizujemy się w szczególności w odnowie Jaguarów czy Mercedesów.
Nasi profesjonaliści dbają zarówno o wygląd samochodu jak i o jego niezawodność i komfort jazdy. Wszystkie części mechaniczne zostają odświeżone i zabezpieczone. W naszym warsztacie doprowadzamy auta do ich oryginalnego wyglądu z przed lat!
Oferujemy demontaż pojazdu na podzespoły i części. To pierwsza czynność, jaką się zajmujemy, kiedy samochód trafi do nas do warsztatu. Tworzymy wtedy dokumentację i zajmujemy się wstępną weryfikacją stanu technicznego auta. Naprawiamy karoserię, zespoły napędowe. Odnawiamy powłoki galwaniczne, lakierujemy pojazd, zajmujemy się naprawą instalacji elektrycznej oraz naprawą tapicerską. Montujemy całkowicie pojazd, a oryginalne części sprowadzamy od najlepszych producentów zza granicy.

Nasz warsztat gwarantuje profesjonalizm, indywidualne podejście do Klienta i najwyższą jakość usług.

Poniżej przedstawiamy Państwu proces renowacji: