Scroll to top
de en pl

Pagoda 280SL Elektryk

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i modom światowego  rynku , Cars verde opracował unikatowy na skalę światową obecnego XXI wieku , Mercedesa-Benz Pagodę 280SL w pełni elektryczną.

Nasi inżynierowie zaprojektowali model który całkowicie jest odwracalny.
Łączy w sobie to, co najlepsze w elegancji i inżynierii.
Mercedes-Benz 280SL od dziesięcioleci urzeka wielbicieli.

Teraz Cars verde umożliwia rozkwit tej legendy w XXI wieku. Z dumą ogłaszamy w pełni elektryczną „Pagodę”, która przekształca tę ikonę w nowoczesny luksusowy samochód, zachowując jednocześnie swój ponadczasowy urok. Gotowy do stylizacji tak, jak marzyłeś.

Cars verde ogłasza, że pierwsza 280SL Electric wyjedzie już w roku 2022.

Nasz samochód Pagoda 280sl elektryk na zewnątrz jak i w środku kabiny niczym nie będzie się różnił od klasycznej , za wyjątkiem braku układu wydechowego oraz dodatkowego niewidocznego gniazdka do ładowania. Tworząc Pagodę 280SL Electric, nie poszliśmy na żadne skróty ani kompromisy. Nasz zespół inżynierów zaprojektował unikalny elektryczny układ napędowy z jednym jak i dwoma silnikami , które zapewniają wyjątkową wydajność przy jednoczesnym zachowaniu masy i wyważenia w oryginalnej specyfikacji samochodu.

W Pagodzie 280sl elektryk będziesz mógł skonfigurować takie dodatki jak klimatyzacja, współczesne radio w stylu retro, stereo z zestawem głośno mówiącym i połączeniem ze smartfonem ,pasy bezpieczeństwa ,cup holdery, centralny zamek, oświetlenie ledowe, dodatkowe lusterko boczne, dodatkowe halogeny i wiele innych. Zasięg naszego Mercedes-benz Pagoda 280sl  elektryk to  ponad 300km