O muzeum

Renowacja Mercedes W113 Pagoda Koszalin Mścice

Witamy w Muzeum Aut Zabytkowych VERDE

Posiadanie klasycznego samochodu na własność to marzenie niejednego pasjonata motoryzacji.  Wiele osób jednak często nie wie, jak zacząć poszukiwania wymarzonego auta. Zastanawiają się, czy samochód na pewno jest w dobrym stanie, pytają jak załatwić wszelkie formalności.

Do naszego Muzeum sprowadzamy jedynie największe klasyki. Jest to jedyne miejsce w Polsce z tak dużą ilością własnych samochodów.

Specjalizujemy się w Mercedesach oraz Jaguarach.

Najwięcej posiadamy Mercedesów 190 sl oraz Mercedesów w113 zwanych Pagodą. Auta oddajemy zawsze w ręce najlepszych specjalistów, by doprowadzili je do stanu pierwotnego. Po odrestaurowaniu są odwzorowaniem tych, które jeździły po ulicach kilkadziesiąt lat temu!

W naszej ofercie mamy bardzo dużą ilość największych perełek światowej motoryzacji. Niektóre modele można u nas zamówić jeszcze przed renowacją, a nasi specjaliści dostosują je według preferencji i upodobań Klienta. Możemy pomóc także w poszukiwaniach wymarzonego auta oraz jego zakupie, a potem doradzimy jak go odrestaurować, co w nim zmienić.

Partnerzy/partners/Partner

partnerzy

Wyjątkowe miejsce na Pomorzu Środkowym

Z pasji do samochodowych zabytkowych, na Pomorzu Środkowym powstało wyjątkowe miejsce. Oszklony, nowoczesny budynek, a w nim kolekcja kilkudziesięciu unikatowych perełek światowej motoryzacji. Takich samochodów nie spotka się na drogach! W Muzeum Aut Zabytkowych w Hotelu Verde wszystkie są w zasięgu Waszego wzroku. To jedyne takie miejsce w okolicy, do którego chce się wracać…

„Kilka lat temu zakupiłem pierwszy egzemplarz. Doceniłem jego piękno i zauważyłem, że zabytkowe auta są niepowtarzalne, dopracowane w każdym calu. Potem postanowiłem kupić drugi, trzeci i kolejny pojazd. Pojawiło się wtedy pytanie, gdzie trzymać takie perełki. Doszedłem do wniosku, że muzeum, jakiego nie było do tej pory w naszym mieście, będzie bardzo dobrym pomysłem.”
mówi Zbyszko Rybak, pomysłodawca i właściciel.

W naszym muzeum można nie tylko nacieszyć oko. Zajmujemy się także wynajmem tych pojazdów na specjalne okazje: do ślubów, na reklamy, do filmów. Pomożemy dobrać odpowiedni zabytek do danego wydarzenia. Podpowiemy, jak je ozdobić, a nasz doświadczony szofer zawiezie zawsze bezpiecznie do celu!

W naszej kolekcji znajdują się między innymi takie perełki, jak:

– Mercedes 300b Adenauer Cabrio z 1954 r.
– Mercedes 220A Cabrio z 1953 r.
– Mercedes 220S Ponton Cabrio z 1958 r.
– Mercedes 190 SL Cabrio z 1956 r.
– Mercedes 230SL Pagoda z 1968 r.
– Mercedes 280SL Pagoda z 1968 r.
– Jaguar xk 140 Coupe z 1956 r.

I wiele innych!

Prowadzimy również sprzedaż wybranych eksponatów. Tylko u nas znajdziecie prawdziwe perełki, wszystkie profesjonalnie odrestaurowane. Specjalizujemy się w zabytkowych Mercedesach i Jaguarach!

Muzeum Aut Zabytkowych to także profesjonalny warsztat, w którym specjaliści zajmują się ich renowacją i odnową. Nasz warsztat oferuje kompleksową naprawę klasycznych pojazdów. Nasze usługi obejmują pełen zakres działań związanych z branżą samochodową.

Warto wybrać się do Muzeum Aut Zabytkowych, aby zobaczyć jak kiedyś tworzono samochody i jak wtedy wyglądały. Wszyscy, nawet ci, którzy nie są wielkimi pasjonatami motoryzacji, z pewnością zakochają się w tych autach. One po prostu mają duszę. Starszym przypomną czasy dzieciństwa, ich własnych dziadków którzy być może takimi jeździli, lub które znają z fotografii, dla młodszych będzie to przyjemna lekcja historii, w szczególności polecam ją studentom, którzy są na tyle dojrzali aby docenić uroki dawnych lat, osiągnięcia poprzednich epok, dzięki którym oni sami mają całą gamę technologicznych udogodnień, które ułatwiają im dziś życie. Oczywistym jest przecież, że bez przeszłości nie ma teraźniejszości.

Zapraszamy do kontaktu osoby o podobnych motoryzacyjnych zainteresowaniach. Jeśli jesteś pasjonatem to koniecznie odwiedź nas w naszym Muzeum AUT ZABYTKOWYCH w Hotelu VERDE. Jeśli posiadasz ciekawe auto i chcesz je sprzedać zadzwoń  lub odwiedź nas.

Muzeum Aut Zabytkowych

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek – Piątek – 8.00 – 23.00
Sobota – 8.00 – 23.00
Niedziela i święta – 8.00 – 22.00

CENY BILETÓW
Normalny – 12PLN
Ulgowy – 8PLN (młodzież do lat 14)
Grupowy – 10PLN (minimum 10 osób)
Rodzinny – 35PLN (do 5 osób, 1 lub 2 dorosłych i dzieci)

Uprawnieni do wejścia bezpłatnego
– opiekunowie grup
– przewodnicy

Wynajmujemy auta na różne okazje

Ślub to wyjątkowa okazja! Która młoda para nie chciałaby podjechać do kościoła zabytkowym białym Mercedesem lub wystawnym Adenauerem Cabrio?  Dzięki naszym usługom teraz jest to możliwe! Spraw, aby ten dzień był niezwykle wyjątkowy i pozwól nam zawieźć Cię bezpiecznie do celu.

Wynajmujemy auta także do reklam, filmów oraz sesji zdjęciowych.

Koszt wynajmu auta ustalany jest indywidualnie, zawiera się w przedziale 2500 – 3500 PLN

Cena zawiera:

– Koszt wynajmu auta
– Dekorację samochodu
– Tablice rejestracyjne ozdobne z napisami: PARA MŁODA
– koszt paliwa
– szofer

CENNIK WYNAJĘCIA AUT DO ŚLUBU (do 4 godzin, do 50 km)

– MERCEDES 300b Adenauer cabrio z 1954 r. (bordowy) – 3500 zł
– MERCEDES 220S (PONTON) CABRIO z 1958 r. (srebrny) – 2500 zł
– MERCEDES 220A CABRIO z 1953 r. (czerwony) – 2500 zł